Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 32

Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel
17769.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
17 db modern zongora kotta, kottagyűjtemény zongoraiskola, vegyes állapotban, egy-kettőben hiányzó lapok
17770.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Szabolcsi Bence: Beethoven. Művész és műalkotás két korszak határán. Bp., 1948, Uj Idők (Singer és Wolfner). Kiadói egészvászon-kötés.
17771.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Hugo Riemanns Musik-Lexikon. Berlin és Lipcse, 1916, Max Hesse. Nyolcadik, teljesen átdolgozott kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.
17772.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Mondern hegedű jelzés nélkül, jó állapotú keménytokkal, hangolósíppal, gyantával, vonóval.
17773.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1967 Ribári Antal - Hárs László: Fordított esztendő. Partitúra. Kézzel írt kotta, össz. 33 beírt oldal.
17774.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Chopin Werke Band I-III. Leipzig, én., Edition Peters. Aranyozott félvászon-kötésben, javított gerinccel, 2 kötetben két-két kijáró lappal.
17775.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Vegyes kotta tétel, 5 db: Joseph Haydn Sonaten I-IV. [Két kötetbe kötve], J. S. Bach: Klavierwerke, Beethoven: Sonaten I-IV [Két kötetbe kötve.] Leipzig, én., Edition Peters - Breitkopf - Härtel. Félvászon-kötések, kissé kopott borítókkal.
17776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Mendelsohn Kompsitionen II - V. Bände. Leipzig, én., Edition Peters. Egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal.
17777.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Vegyes kotta tétel, 4 db: Mozart Sonaten (x2); Schubert Kompositionen, Schubert Sonaten. Leipzig, én., Edition Peters. Félvászon-kötések, valamint egy egészvászon-kötés, két kötet javított gerincekkel, egy kötetben kijáró lapokkal, kissé kopott borítókkal, egy kötet kissé sérült gerinccel.
17778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Éneklő Magyarország. II. Népdalkórusok. Negyven magyar népdal vegyeskari feldolgozásban. Ádám Jenő, Graff Kálmán, Kadosa Pál, Veress Sándor és saját tollából közreadja Bárdos Lajos. Bp., 1933, Magyar Kórus. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, néhány ceruzás bejegyzéssel.
17779.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
A Metro együttes zenekari portréja, hangszerek nélkül. Készült 1970-ben, a zenekar második klasszikus felállásában: Brunner Győző, Frenreisz Károly, Sztevanovity Dusán, Sztevanovity Zorán, Fogarasi János. Ismeretlen művész alkotása. Vintázs, ezüst nagyítású felvétel, mérete: 238x177 mm egy 242x182 mm méretű kartonlapra ragasztva. Az 1961-ben megalakult Metro együttes legnagyobb sikereit számos tagcsere után, 1970-1972-ben aratta. Fényképünk a zenekart második klasszikus felállásában mutatja be. Tagok: Brunner Győző (dob), Frenreisz Károly (basszusgitár, szaxofon), Sztevanovity Dusán (ritmusgitár), Sztevanovity Zorán (ének, gitár), Fogarasi János (billentyű, ügynöki jelentések). A zenekarvezető Zorán előtéri hangsúlyos szereplése a fotón mindenképpen érthető, mellette a zenekarhoz frissen csatlakozott Fogarasi János billentyűs látható. Bár Fogarasi János csupán egy évig, 1970-1971 során volt a zenekar tagja, jó kapcsolatai miatt neki köszönhető a magyar könnyűzene első koncertalbumának, az ,,Egy este a Metro klubban..." című albumnak szokatlanul jó minőségű felvétele és kiadása. Egy évvel később Fogarasi János visszatért a jazz világába, Frenreisz Károly pedig a Locomotiv GT-be távozott, az együttes 1972-ben feloszlott. Jó állapotú fotó.
17780.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft