Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3142952
22087
466
26000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K három köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,4 g 3142461
22088
466
14K arany (Au) fülbevaló korallal, jelzett, nem egyforma méret, 0,9 g 3142966
22089
466
5500
Ezüst(Ag) "WILANOW" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,9 cm, bruttó:12,6 g 3142989
22090
466
Ezüst(Ag) matt, mintás ovális karperec, jelzett, 7×6 cm, nettó: 6,2 g 3145210
22091
466
Ezüst (Ag) két gyűrű, tűzopállal, egyik sérült jelzett br 13 g m:60 2971815
22092
466
44000
18K arany (Au) medál, plasztikus leány fejjel. 2,71 g 3143002
22093
466
Ezüst(Ag) ovális mintás karperec, jelzett, 7×6,1 cm, nettó: 6,4 g 3143032
22094
466
Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 20 és 40 cm, nettó: 17,6 g 3144084
22097
466
15000
Emporia ezüst (Ag) karkötő brazil smaragddal jelzett, certifikáttal 10,6 g 3147890
22098
466
32000
6 darabos orosz ezüst (Ag) keverőkanál szett. cca 19. sz. közepe, Orosz Birodalom, aranyozott ezüst, kanalak fonákján niellós díszítéssel orosz ikonikus épületek képei. Jelzett: orosz fémjel, 84-es ezüst, mesterjegy, napjainkban beleütött magyar fémjel. Nettó: 75g 3144166
22099
466
Aranyozott ezüst (Ag) kiskanál készlet 6 db zománc díszítéssel. jelzett 90 g 3092922
22100
466
Ezüst(Ag) toll, jelzett, h: 13 cm, nem működik rendesen, bruttó: 19,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft