22010.
466. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl