Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 241

22000.

Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 519,89
2 714,29
22001.

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 856,76
2 000,00
22002.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 458,89
1 571,43
22004.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
583,55
628,57
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
22005.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
Ezüst (Ag) kávészervírozó szett. Pikkelyes felületű, jelzett, bruttó: 505g
22007.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
344,83
371,43
Ezüst (Ag) kínáló tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, plasztikus rózsás peremmel 711 g 45x22 cm
22008.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
344,83
371,43
22009.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
344,83
371,43
22010.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
Ezüst (Ag) neorokokó cukordoboz. Hólyagos doboztest négy lábon, fedelén kartusszerű szigetben mulatozók jelenet, oldalán futó rozetta és rokályos minták. Jelzett, mesterjeggyel jelzett (V.S / H), nettó: 455g
22011.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
Ezüst (Ag) tálca. Jelzett, kopással, 38x18 cm, nettó: 685g
22012.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
22013.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
291,78
314,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft