Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3148366
22039
466
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) dupla szemes lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 8 g 3148302
22040
466
Ezüst(Ag) 3 db kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 8,1 g 3143053
22041
466
Ezüst(Ag) szalagos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,3 g 3143225
22042
466
22000
Ezüst(Ag) mokkás kanál, 6 db, jelzett, h: 11 cm, nettó: 78,4 g 3142977
22043
466
26000
Ezüst(Ag) csavart nyelű, kagylómintás süteménycsipesz, jelzett, h: 16,3 cm, nettó: 62,6 g 3143006
22044
466
Ezüst(Ag) köves vízöntő gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3 g 3143036
22045
466
Ezüst(Ag) mintás glídes karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 12,7 g 3142963
22046
466
Ezüst(Ag) "KOBLENZ" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, bruttó: 8,8 g 3142956
22047
466
Ezüst(Ag) "MAYEN/RHL" zománcozott címeres díszkanál, jelzett, h: 10,4 cm, bruttó: 9,6 g 3142997
22048
466
11000
Ezüst(Ag) aranyozott masszív verlauf király nyaklánc, jelzett, kapcson kopásnyommal, h: 46 cm, nettó: 25,7 g 3143011
22049
466
7500
Ezüst(Ag) bécsi-rózsás masszív bokalánc, jelzett, h: 25 cm, nettó: 18,4 g 3142987
22050
466
26000
Ezüst(Ag) finoman cizellált nyolcszögletű szelence, jelzett, 8,8×5,1 cm, nettó: 68,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft