Szovjetunió ~1970. "Odesszai Gépépítő és -gyártó Egyesület" kétoldalas, lakkozott Al emlékérem (74mm) T:AU Soviet Union ~1970. "Odessa Machine Building and Producting Association" double-sided, varnished Al medallion (74mm) C:AU
Szovjetunió 1976. "20 éves a KGST / Wroclaw" ezüstpatinázott emlékérem dísztokban (69mm) T:AU Soviet Union 1976. "20 years of KGST / Wrocław" silver patinated commemorative medal in decorative case (69mm) C:AU
Szovjetunió 1983. "50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága" bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1983. "50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR" bronze medallion in plastic case (...
Szovjetunió 1985. "UNESCO" aranyozott bronz emlékérem tokban (65mm) T:AU Soviet Union 1985. "UNESCO" gilt bronze commemorative medallion in hard case (65mm) C:AU
Szovjetunió DN "Szentpétervár, Peterhof városnegyed (Petrodvorec)" 5xklf kétoldalas, aranyozott Al emlékéremből álló szett, eredeti műanyag tokban, benne: Ermitázs, Marli palota, Sámson-kút, Nagy palota, Monplezir. (34mm) T:UNC Soviet Union "Saint Petersburg, Peterhof district (Petrodvorets)" 5xdiff double sided, gilt Al medallion set in original plastic case, within: Hermitage, Marli Palace, Sams...
Ukrajna 1996. "Az Ukrán Nemzeti Bank Bankakadémiája - Szumi" ezüstpatinázott, részben festett emlékérem, kapszulában eredeti dísztokban (51mm) T:UNC Ukraine 1996. "Bank Academy of the Ukranian National Bank - Sumy" silver plated, partially painted commemorative medallion in original display case (51mm) C:UNC
Vatikán 1900. "XIII. Leó" bronz emlékérem. Szign.: Bianchi (30mm) T:AU Vatican 1900. "Leo XIII Pont. Max. An. XXII / Venite Ad me Omnes Haec est Porta Domini" bronze commemorative medallion. Sign.: Bianchi (30mm) C:AU