Militária

Tételek száma: 85

~1970. Magyar Néphadsereg fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC
33490.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
1,43
~1981. A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje aranyozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon T:UNC,AU Hungary ~1981. Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon C:UNC,AU
33491.

~1981. "A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje" aranyozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon T:UNC,AU Hungary ~1981. "Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order" gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
1987. 40 éves a Haditechnikai Intézet kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF
33492.

1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
~1990-2000. PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina
33493.

~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1992. Szolgálati Jel 20 év után karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760
33494.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
1995. (NATO) Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC
33495.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1997. Újszentiván Al plakett, füllel, hátoldalán Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából matricával a hátlapon (122mm) T:AU
33496.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1999. NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása peremén jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
33497.

1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" peremén jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,18
31,43
2000. Vitézi Rend Jubileumi Emlékérem 1920-2000 - Ezüst fokozat ezüstözött fém emlékérem, mellszalagon, ezüstözött kard miniatűrös szalagsávval T:AU patina Márton: 46/2.
33498.

2000. "Vitézi Rend Jubileumi Emlékérem 1920-2000 - Ezüst fokozat" ezüstözött fém emlékérem, mellszalagon, ezüstözött kard miniatűrös szalagsávval T:AU patina Márton: 46/2.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
2010. 60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
33500.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
DN Z magyar huszár (?) műgyantás fém kitűző (16x16mm) T:XF,VF műgyanta hiba, a tű utólagos pótlás
33501.

DN "Z" magyar huszár (?) műgyantás fém kitűző (16x16mm) T:XF,VF műgyanta hiba, a tű utólagos pótlás

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
DN Vitézi Rend Bronz Lovagkeresztje bronz kitüntetés mellszalagon T:AU  Márton 45/3.
33502.

DN "Vitézi Rend Bronz Lovagkeresztje" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Márton 45/3.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft