Militária

Tételek száma: 85

33454.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
172,41
185,71
1917. Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal, rajta kurzív K betű Szign.: Kautsch T:XF,VF ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class silver plated decoration with hallmark, ribbon with cursive letter K. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.,
33455.

1917. "Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal, rajta kurzív "K" betű Szign.: Kautsch T:XF,VF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated decoration with hallmark, ribbon with cursive letter "K". Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.,

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
1917. Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF korona bronz, patina Hungary 1917. Silver Military Merit Medal with swords Ag decoration without hallmark, with original ribbon C:XF crown is bronze, patina NMK 320.
33456.

1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF korona bronz, patina Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" Ag decoration without hallmark, with original ribbon C:XF crown is bronze, patina NMK 320.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
1920. Vitézi Jelvény zománcozott bronz jelvény, ezüstözött kard rátéttel, ferde rögzítőpántokkal, gyártói jelzés nélkül, két helyre bekarcolt 1619 sorszámmal (57x38mm) T:AU laza címeres rátét / Hungary 1920. Badge of the Order of Vitéz enamelled bronze badge, with silver plated sword overlay, with oblique bands on the back, without makers mark and two etched 1619 serial numbers (57x38mm) C:AU slightly losse coat of arms overlay NMK 334.
33457.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, ezüstözött kard rátéttel, ferde rögzítőpántokkal, gyártói jelzés nélkül, két helyre bekarcolt "1619" sorszámmal (57x38mm) T:AU laza címeres rátét / Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with silver plated sword overlay, with oblique bands on the back, without makers mark and two etched "1619" serial numbers (57x38mm) C:AU slightly losse coat of arms overlay NMK 334.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:XF enyhén kopott aranyozás, peremen kis karc Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gilt bronze decoration with war ribbon C:XF slightly worn gilt, small scratch on the edge NMK 392.
33458.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:XF enyhén kopott aranyozás, peremen kis karc Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gilt bronze decoration with war ribbon C:XF slightly worn gilt, small scratch on the edge NMK 392.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
1923. I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class gilt and silver plated bronze decoration without ribbon C:AU,XF  NMK.:355.
33459.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
1928. I. Országos Levente Verseny bronz jelvény, cserélt tűvel (21mm) T:XF
33460.

1928. "I. Országos Levente Verseny" bronz jelvény, cserélt tűvel (21mm) T:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1929. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF  Hungary 1929. Officers Distinction for Long Service, 3rd Class small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF  NMK 352b
33461.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
~1930-1940. Magyar Honvédség Harckocsi jelvénye, zománcbetétes, csavarokkal rögzíthető, magyar címeres fém (az oxidáció jellegéből feltehetően Zn) jelvény. Kétoldalt a hadsereg három fegyvernemének (gyalogság, tüzérség, lovasság) jelképeivel, hátoldalon HM (Honvéddelmi Minisztérium) beütéssel, előlapon BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2 gyártói jelzéssel (166x138mm) T:AU,XF oxidáció / Hungary ~1930-1940. Tank badge of the Hungarian Defense Forces, with enamelled Coat of Arms overlay, holes on either side for fastening screws, metal (by the nature of corrosion probably Zn). The badge with he symbols of the three branches of the Army (Infantry, Artillery, Cavalary), backside marked with HM (for Defense Ministry), on the obverse BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2 makers mark (169x138mm) C:AU,XF corrosion
33462.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
689,66
742,86
1931. Magyar Királyi Szombathelyi 3. Honvéd Vegyes Dandár - alapította Vitéz Shvoy István altábornagy ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalon Tennisz Férfi Páros 1935 gravírozással. Szign.: Szabó Károly (40mm) T:XF kopott ezüstözés
33463.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalagon T:XF ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration with ribbon C:XF edge error NMK 427.
33464.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon C:XF edge error NMK 427.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc bronz emlékérem eredeti mellszalaggal + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina, kis oxidácó / Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal with original ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal with modern ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF patina, small oxidation
33465.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem eredeti mellszalaggal + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF patina, kis oxidácó / Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with modern ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU,XF patina, small oxidation

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft