Militária Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2858685
33490
466
500
Military
Numizmatika
~1970. "Magyar Néphadsereg" fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC 3127638
33491
466
Military
Numizmatika
~1981. "A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje" aranyozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon T:UNC,AU Hungary ~1981. "Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order" gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon C:UNC,AU 2886952
33492
466
Military
Numizmatika
1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF 3127693
33493
466
Military
Numizmatika
~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina 2987372
33494
466
Military
Numizmatika
1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760 2975887
33495
466
Military
Numizmatika
1995. "(NATO) Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd" egyoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC 2928576
33496
466
Military
Numizmatika
1997. "Újszentiván" Al plakett, füllel, hátoldalán "Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából" matricával a hátlapon (122mm) T:AU 3148019
33497
466
11000
Military
Numizmatika
1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" peremén jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,26g/0.999/42,5mm) T:PP fo. 3127645
33498
466
Military
Numizmatika
2000. "Vitézi Rend Jubileumi Emlékérem 1920-2000 - Ezüst fokozat" ezüstözött fém emlékérem, mellszalagon, ezüstözött kard miniatűrös szalagsávval T:AU patina Márton: 46/2. 2888745
33500
466
Military
Numizmatika
2010. "60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC 3150108
33501
466
Military
Numizmatika
DN "Z" magyar huszár (?) műgyantás fém kitűző (16x16mm) T:XF,VF műgyanta hiba, a tű utólagos pótlás 3127642
33502
466
Military
Numizmatika
DN "Vitézi Rend Bronz Lovagkeresztje" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Márton 45/3. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft