55 000 Ft
cca 1910/30 Moser Karlsbad ametisztszínű bonbonier, oldalán savmaratott és políraranyozott, kentaur figurákat is magába foglaló harci jelenetet ábrázoló frízzel, fedelén körbefutó virágmintával. Négy csonkolt gömb lábon. Jelzett: kézírással gravírozott "Moser Karlsbad" felirat. Minimális pattogzással, d: 14 cm, m: 8,5 cm