10997.
467. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Farkasházy Miklós jelzéssel: Betakarítás. Színezett rézkarc, papír, körbevágott, jelzett, foltos, sérült. Üvegezett keretben, 27x20 cm