Olvashatatlan jelzéssel (Dimihjev?): Vízparti város. Olaj, farost. Dek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/467/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Dimihjev-Vizparti-varos-Olaj-farost-Dekorativ-fakeretben-37x27-c~II3103803
3103803
11070
467
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,57 EUR , 20,00 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel (Dimihjev?): Vízparti város. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 37x27 cm
: nagy_andras