Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm
Kádár Béla (1877-1956): Expresszív utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 15,5x20 cm / pencil on paper, unsigned, framed
Papp Oszkár (1925-2011): Fejkonstrukció IV, 1970. Vegyes technika, smirglipapír, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott fakeretben. 45×41,5 cm
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Hetey Katalin (1924-2010), 6 db grafika: Geometrikus kompozíciók. Szitanyomat, papír. Mindegyik Jelzett. Mindegyik számozott (1/40). Lapméret: 54x43 cm. Készült a Vasarely Múzeum grafikai műhelyében, 1992-ben. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan, becses gyűjtői ritkaság. A 40 számozott példány közül az első példányok! / 6 serigraphies on paper, all signed, all numbered (...
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm
Fajó János (1937-2018): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve balra lent: Fajó 75. Jobb felső sarkában apró törésnyommal. 35x29 cm.