Festmények és grafikák

Tételek száma: 920

10024.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 9/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 9/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10025.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
120,00
Misch Ádám (1935-1995): Kerekek (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/5), lapméret: 35x50 cm. Mindössze 5 példányban készült gyűjtői ritkaság!
10026.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43
10027.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
Gubis Mihály (1948-2006): Átlós kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 31x31 cm.
10028.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
88,08
97,14
10029.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71
10030.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00
Major Kamill (1948-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 45×28,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100)
10031.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (14/40). Lap bal alsó sarkában kisebb törésnyommal. 50x43,5 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (14/40).
10032.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán (e.a. 70 Kovács). 15,5x34 cm. Rendkívül ritka színes szitanyomat a jeles képzőművésztől, gyűjtői művészpéldány!.
10033.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
10034.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86
Győrffy Sándor (1951-): Rozsdás hajó a tengeren, 2002. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 74. oldal. 90×110 cm. / acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 90x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10035.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft