Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 9/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 9/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
Wágner János (1936-2022): Nyári fények. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat, Művészeti Alap, Artunion és Artrend címkéivel. 68×80 cm
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (14/40). Lap bal alsó sarkában kisebb törésnyommal. 50x43,5 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (14/40).
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán (e.a. 70 Kovács). 15,5x34 cm. Rendkívül ritka színes szitanyomat a jeles képzőművésztől, gyűjtői művészpéldány!.
Győrffy Sándor (1951-): Rozsdás hajó a tengeren, 2002. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 74. oldal. 90×110 cm. / acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 90x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!