Festmények és grafikák

Tételek száma: 920

10734.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
10735.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
10736.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
10737.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
10738.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Sulyok Gabriella (1939-): Sopron. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×9,5 cm
10739.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Sinkó István (1951-): Lávazongora tűzesőben, 1999. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Üvegezett fakeretben.
10740.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
10741.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,20
27,14
10742.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
127,32
137,14
Stettner Béla (1928-1984): Iparcsarnoki nagygyűlés, 1917. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm
10743.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Strassgürtl Károly (1869-?): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 51,5×40 cm
10744.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Scultéty Éva (1917-2001): Hollókő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (48/100). 19×29,5 cm
10745.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft