Festmények és grafikák

Tételek száma: 920

Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 51x51 cm
10871.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
10872.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,40
54,29
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Veszprémi vár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
10873.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
90,19
97,14
Vasarely Victor (1908-1997): Hatsoeg. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x37 cm.
10874.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71
Vasarely Victor (1908-1997): Paura. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x33 cm.
10875.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71
10876.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
185,68
200,00
Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható).
10877.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
cca 1970 Vinkler László (1912-1980): Európa elrablása. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 35x47 cm
10878.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Varsányi Pál (1902-1990): Tavaszi napsugár. Fametszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 17x18 cm
10879.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Várdeák Ferenc (1897-1971): Falurészlet. Pasztell, papír, paszpartuban, sérült, jelzett, 21,5×27 cm
10880.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Varga Mátyás (1910-2002): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli szakadásokkal, kisebb foltokkal, feltekerve, 39x30 cm
10881.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Vörös Rozália (1919-1992): Befagyott csónak. Pasztell, papír. Képcsarnokos címkével. Üvegezett keretben 48x65 cm
10882.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft