42 000 Ft
108,81 EUR, 120,00 USD
Dacian Andoni (1962-), román festő: Trasee I. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán bélyegzőkkel és címkén feliratozott, fakeretben, 60×73 cm / Dacian Andoni (1962-), Romanian painter: Trasee I. Oil on canvas, signed lower right, framed, 60×73 cm