Tétel

Kikiáltási ár:

150 000 Ft
397,88 EUR, 428,57 USD

Leírás:

Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 28,5x22,5 cm közötti méretben. Valamennyi lap a 29/35. számú. [A kiadvány Széchenyi István születésének kétszázadik évfordulójára 1991-ben az Eötvös alapítvány támogatásával készült. A grafikákat alkotójuk nyomta.] Kiadói aranyozott, dombornyomott, bőrborítású mappában. Mappa mérete 48,5x40x6 cm. Komplett, hiánytalan, mindössze 35 példányban megjelent gyűjtői ritkaság! Mappa bőrborításon apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras