140 000 Ft
Kozma István (1937-2020): Hölgy kalapban (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel és címkéjével, 59×47 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Lady in hat (untitled). Oil on canvas, signed lower right, with the artist's stamp and label on the reverse. 59×47 cm. Framed