4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, lap alján apró szakadásokkal, 33×19,5 cm