10723.
467. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
30 000 Ft
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41,5x57,5 cm