10753.
467. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
SzegÅ‘ Gizi (1902-1985): össz. 13 db karikatúra. Tus, akvarell, papÃr, mindegyik jelzett és hátoldalán Ludas Matyi SzerkesztÅ‘sége, Ludas Magazin v. Kis Ludas bélyegzÅ‘vel. 2 db szakadt, részben javÃtott. 11x17,5 cm és 15x17,5 cm közötti méretekben