3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
Tikáts Adolf (1872-?): Naphegy u., Tabán, 1907. Színezett litográfia, papír. Jelzett, a litográfián (TA 907), ill. ceruzával jobbra lent. Kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x32 cm.