Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható).