Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2903148
10120
467
B. Hajdú László (1926-1998), 10 db vázlatrajz: Róma, Rijeka, Capri, Velence, Genf, álló női akt stb.. Golyóstoll, papír, 2 db jelzett, többi jelzés nélkül (autográf felirattal). 33×24 cm 2936477
10121
467
2200
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x20 cm 2936480
10122
467
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14,5x20 cm 2920344
10123
467
B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente. Olaj, falemez, jelzés nélkül. Fakeretben. 28×39,5 cm 2779605
10124
467
B. Kalmár Mária (?-): Hófedte falu. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, jelzett, 40x50cm 2967008
10125
467
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 29,5×21 cm 2797927
10126
467
Bardócz Árpád (1882-1938): 22 db illusztráció. Klf. technikák (tus, nyomat), papír. Részben jelzett. Sérült, foltos. Klf. méretekben. 2914285
10127
467
Bardócz Árpád (1882-1938): Bakócz Tamás (1442-1521) bíboros portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22,5x19 cm 3156472
10128
467
Balla Margit (1947- ): Groteszk alak abakusszal (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 20x13 cm (lapméret: 43x30 cm) 3135527
10129
467
Bozsik István (1941-2006): Hajóépítés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×24 cm 3114906
10130
467
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, 14,5×19,5 cm 3095482
10131
467
3400
Bozsik István (1941-2006): Havas udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft