Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3097340
10144
467
48000
Budahelyi Tibor (1945-), Dobány Sándor (1954-), Ézsiás István (1943-), Kazimour Antal (1954-): össz. 8 db mű (művészenként 2 db). Többféle technika (sokszorosított grafika), papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. É.n. (1980 körül). Eredeti kiadói karton mappában, mappa belső borítóján Bak Imre bevezetőjével, mappa külső borítóján kisebb folttal, máskülönben jó állapotban. 3158680
10145
467
8500
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Poe világa. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (95/100), 37,5×28,5 cm 3150943
10146
467
Bajor Ágost (1892-1958): Esztergomi részlet. Rézkarc, papír, jelzettt, üvegezett fakeretben, 18×13 cm 3138475
10147
467
Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XV. számozással. 33×19,5 cm 3138426
10148
467
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/X számozással. 43x30,5 cm. 3149651
10149
467
Borsos Miklós (1906-1990): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon. Üvegezett, sérült fakeretben, 25x15 cm 3142747
10150
467
Barabás Márton (1952-): Gördülő kőarc (rolling stoneface), 2004. Lágyalap, papír. Jelzett. Számozott: 14/16. 32x36 cm 3142042
10151
467
Butak András (1948-2021): Összevonás, 1998. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/IX számozással, 15x24 cm 3151739
10152
467
28000
Bokros László (1928-2017):Esernyős nő, ceruza, papír, jelzett. 40x55 cm 2472577
10153
467
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszet, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm 2063887
10154
467
Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm 2526715
10155
467
3800
Börtsök László (?-?): XI. Pius pápa címere, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Sérült, javított. 46x63,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft