Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2845321
10156
467
Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm 2940322
10157
467
Bencze Klára (1925-): Öreg utca. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1986/XCIII), kissé foltos, fakeretben, 30×24,5 cm 3134744
10158
467
3200
Csikós Tibor (1957-): "D.T. emlékére". Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, lap alja tépett (mű ép), 8x12,5 cm 3134735
10159
467
3400
Csikós Tibor (1957-): Színes kép (olvashatatlan címmel). Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 13,5x7,5 cm 3091262
10160
467
50000
Csikós András (1947-2006): Március. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 28x48 cm 3013720
10161
467
Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 19,5x13 cm 3013725
10162
467
Marc Chagall (1887-1985): The Female Angel (A női angyal). Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 18x14 cm 3013712
10163
467
Marc Chagall (1887-1985): The Rainbow (A szivárvány). Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 14x14 cm 3061928
10164
467
Csapó Márton (1889-?): Napfényes táj, 1924. Pasztell, papír, jelzett. 43x29 cm. Üvegezett fakeretben. 3061102
10165
467
42000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout 3134695
10166
467
4200
Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos, apró felületi sérülésekkel, 27,5×36,5 cm 2884731
10167
467
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Sétálók, 1976. Olaj, karton, jelezve középen lent. 57x61,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft