Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3156319
10180
467
Conrad Gyula (1877-1959): Francia falu asz Alpokban. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/25), 36×27,5 cm 3156324
10181
467
Conrad Gyula (1877-1959): Szüreti mulatság, 1936. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején ázásnyommal, 30×24 cm 3156062
10182
467
26000
Csikós Tóth András (1902-1963): Lovasszekér, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben 40x53 3155867
10183
467
4200
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi felüljáró, rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm 3154499
10184
467
Csókfalvy Raffay Sándor (?-?): Pipázó.
Olaj, vászon, jelzett, szép keretben, 32x25 cm 3154496
10185
467
Csókfalvy Raffay Sándor (?-?): Portré.
Olaj, vászon, jelzett (keret által kissé takarva), szép keretben, 28x21 cm 3154506
10186
467
15000
Csókfalvy Raffay Sándor (?-?): Libák.
Olaj, vászon, jelzett, szép keretben, 35x50 cm 3154292
10187
467
9500
Csongor József (?-?): Téli erdő, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 51×61 cm 3158648
10188
467
38000
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Kontrasztok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és német ny. életrajzzal, fakeretben, 43×58 cm 3136532
10189
467
Csergezán Pál (1924-1996): Vihar előtt (felröppenő madarak). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 24×48,5 cm 3136535
10190
467
Csergezán Pál (1924-1996): Nyest zsákmánnyal. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 37,5×31 cm 3135618
10191
467
Csergezán Pál (1924-1996): Párbaj. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, lap széle kissé foltos, 26,5×43,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft