Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3121056
10376
467
40000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kék-piros kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/30), üvegezett fakeretben, 31,5x24,5 cm 3121058
10377
467
36000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett fakeretben, 31,5x26 cm 3120967
10378
467
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21,5 cm. 3092991
10379
467
50000
Hajdú István (Etienne Hajdu, 1907-1996): Kék szakál hetedik felesége (Bartók). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 47,5x23 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100). 3137398
10380
467
46000
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). 3154713
10381
467
Hegyi György (1922-2002): Országház. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×33 cm 3152296
10382
467
15000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Havas utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50x60 cm 2951738
10383
467
24000
Hercsuth Ferenc (1942-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm 2967765
10384
467
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Hullámok (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32x23,5 cm. 2967761
10385
467
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Női portré, 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 43x16 cm. 3150915
10386
467
Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): Színes táj. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, keretben, 37×53 cm 3150917
10387
467
19000
Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): Belsőségek egy kirakatban, 1971. Olaj, vászon, jelzett és datált a hátoldalán, kissé sérült, fakeretben, 40×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft