Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3086565
10437
467
Komporday Éva (-): Szentrendrei részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30,5x30,5 cm 3138214
10438
467
28000
Kapussy György (1903-1986): Napfényes táj, 1929. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 66x80 cm 3073751
10439
467
130000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott 16/40. 28×28 cm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2968578
10440
467
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 2782108
10441
467
Klimó István (1883-1961): Portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 68×55 cm 2865006
10442
467
42000
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed. 3057046
10443
467
24000
Kákonyi István (1917-1993): Izzó nap, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm 3056763
10444
467
36000
Kornis György (1927-2011): Napsütötte táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x65 cm 3042891
10445
467
120000
Koppány Attila (1947-): A szamuráj halála. Akril, vegyes technika, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x40 cm.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3119738
10446
467
Kovács József (?-?): havazás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×20,5 cm 2985250
10447
467
9500
Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm 2985254
10448
467
9500
Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft