Fritz Klingbeil (1936-2023): Minimalista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 6/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 13,5x27 cm
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
Kántor István, XX. sz. eleje: Historizáló bútortervek, 3db, Párizs, 1912. Akvarell, ceruza, papír, mindegyik jelzett, egy fakeretben, 36,5×26,5, 20,5x25,5 és 17,5x25,5 cm