Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm
Molnár Dénes (1947-2000): Ágrólszakadt madár, ballada a csángó sorsról, Kilyén Ilka műsora és csíksomlyói kápolna. 2 db fametszet egy lapon, papír, jelzett a metszeten, lapméret: 42x31 cm.
Máthé Ilona (a nagybányai Szépművészeti Iskolában tanult 1936-ban): Csendélet virágokkal és könyvekkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x80 cm / oil on canvas, signed, framed
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed