Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2942683
10698
467
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! 3055835
10699
467
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Izzó nap (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 42×30 cm 2382648
10700
467
Rác András (1926-2013): Robbanás. Diópác, papír, jelzett, kartonra kasírozva, plexüvegezezett fa keretben, 59,5×42 cm 2750416
10701
467
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 66,5x25,5 cm 2992323
10702
467
2200
Reich Gábor (1951-): Növények. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 43/100 keretben törött üveggel. 24x36 cm 3031672
10703
467
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm 3032588
10704
467
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Népszerűség (Whyskys) és "Hányszor megkértem magát Dezsőke..." erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm 3001534
10705
467
3800
Reich Gábor (1951-): Jel-kép. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 100/100. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm. 2750413
10706
467
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm 3119466
10707
467
Rác András (1926-2013): Város (mozaikterv). Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 33x56 cm 3071509
10708
467
50000
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Ménes. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 80×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 2936292
10709
467
7500
Rau Tibor (1934-2000): Meglepetés (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. 31x22 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft