Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Szarvas a vízben. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent: R H 73.. Hátoldalán düsseldorfi művészellátó A. Chramosta bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben, 25x34 cm / Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Deer in the water. Oil on wood, signed lower right. R H 73. With the stamp of art supplier A. Chramosta Düsseldorf on the reverse. Framed. 25x34 cm.
Adalbert Suchy (1783-1849): Fiatal férfi miniatűr portréja. Akvarell, csont, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. Jobb oldalán repedéssel. Dekoratív, régi, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Ernst Múzeum aukciói 1930 k. raglapjával. 8,5x7 cm
Tamkó Sirató Károly (1905-1980): Planizmus/ Le Planisme, 1936-1981. 9 db szitanyomat, papír. Részben jelzett a nyomaton. Számozott az előlapon (73/75). Készült 75 számozott példányban. Pesti Műhely, 1981. Felelős kiadó: Fajó János. Lapméret: 49x41,5 cm. Kiadói karton mappában. Előlap szélein kisebb elszíneződésekkel, máskülönben jó állapotban.
Czóbel Béla (1883-1976): Női alak. Szén, papír, jelzés nélkül, 25,5×19 cm. Kisebb szakadásokkal. Üvegezett fakeretben. Jurecskó László művészettörténész, igazságügyi szakértő szakvéleményével.
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x32,5 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. Framed. 20x32,5 cm.
Krstic, Milorad (1952-): Bada Dada, dörzsöld be alkohollal a hajamat! Ceruza, papír, jelzett. 21x29,5 cm. Lapszéli kisebb folttal. / pencil on paper, signed, slightly stained