Festmények és grafikák

Tételek száma: 920

Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Szarvas a vízben. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent: R H 73.. Hátoldalán düsseldorfi művészellátó A. Chramosta bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben, 25x34 cm / Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Deer in the water. Oil on wood, signed lower right. R H 73. With the stamp of art supplier A. Chramosta Düsseldorf on the reverse. Framed. 25x34 cm.
10060.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00
Adalbert Suchy (1783-1849): Fiatal férfi miniatűr portréja. Akvarell, csont, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. Jobb oldalán repedéssel. Dekoratív, régi, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Ernst Múzeum aukciói 1930 k. raglapjával. 8,5x7 cm
10061.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
10062.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
Czóbel Béla (1883-1976): Női alak. Szén, papír, jelzés nélkül, 25,5×19 cm. Kisebb szakadásokkal. Üvegezett fakeretben. Jurecskó László művészettörténész, igazságügyi szakértő szakvéleményével.
10063.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
10064.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x32,5 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. Framed. 20x32,5 cm.
10065.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
113,99
125,71
Udvary Pál (1900-1987): Tátrafüred. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×49 cm
10066.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
10067.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Istókovits Kálmán (1898-1990): Ecce homo, 1925. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 27x23 cm.
10068.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Rossz kompozíció (...). Tus, kollázs, papír. Jelzett. 16x11 cm.
10069.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Krstic, Milorad (1952-): Bada Dada, dörzsöld be alkohollal a hajamat! Ceruza, papír, jelzett. 21x29,5 cm. Lapszéli kisebb folttal. / pencil on paper, signed, slightly stained
10070.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
Ásztai Csaba (1948-): Emlékezés. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/24), 13×20 cm
10071.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft