Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3018760
10722
467
Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve balra lent, 29,5x40 cm 3018570
10723
467
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41,5x57,5 cm 2915549
10724
467
3400
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, apró foltokkal, paszpartuban, 19x29 cm 3095981
10725
467
Somlai Vilma (1938-2007): Táj boglyákkal. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 31×41 cm 3095976
10726
467
Somlai Vilma (1938-2007): Dózsa népe. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal és paszpartuzás nyomaival, 42×29,5 cm 2992660
10727
467
Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm 2859072
10728
467
Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm 2796689
10729
467
22000
Sugár Gábor (1976- ): Overdose. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm 2982976
10730
467
Somlai Vilma (1938-2007): Présház. Linómetszet, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb sérülésekkel, 35×50 cm 3077127
10731
467
Stonawski Tamás (1970-): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23,5×16 cm 3078302
10732
467
Sinkó István (1951-): Rajz Canettihez (2), 1991. Pasztell, toll, merített papír, karton, jelzett, 68,5×50 cm 2642447
10733
467
100
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft