Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2879466
10734
467
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm 3018364
10735
467
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőbelső. Olaj, vászon, jelzés nélkül, sérült, vakráma nélkül, 35x53 cm 3018414
10736
467
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Naplemente, 1936. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva, 38x54,5 cm 3018513
10737
467
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán töredékes régi kiállítási raglappal, 40x58 cm 3112373
10738
467
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, 19x29 cm 3135530
10739
467
Sulyok Gabriella (1939-): Sopron. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×9,5 cm 3109023
10740
467
Sinkó István (1951-): Lávazongora tűzesőben, 1999. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Üvegezett fakeretben. 3077233
10741
467
9500
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm 3097447
10742
467
48000
Stadelmann, Urs (1953-), svájci művész: Spielherz, 1988. 24 db ofszet nyomat, papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. Basel, 1988, Edition Ernesto Schmidt Collection (Offsetnyomda, Bp.). Kötésterv: Forma 5, Fajó János, Bp. Eredeti kiadói karton mappában, mappa külső borítóján kisebb folttal és élén apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Megjelent 200 példányban. 35 lappal lenne teljes! 3085031
10743
467
3800
Stettner Béla (1928-1984): Iparcsarnoki nagygyűlés, 1917. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm 3057218
10744
467
Strassgürtl Károly (1869-?): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 51,5×40 cm 3155885
10745
467
3200
Scultéty Éva (1917-2001): Hollókő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (48/100). 19×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft