Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Vadász puskával. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Fakeretben, 72×98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Szegő Gizi (1902-1985): össz. 13 db karikatúra. Tus, akvarell, papír, mindegyik jelzett és hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége, Ludas Magazin v. Kis Ludas bélyegzővel. 2 db szakadt, részben javított. 11x17,5 cm és 15x17,5 cm közötti méretekben
Szegő Gizi (1902-1985): össz. 12 db karikatúra. Tus, akvarell, ceruza, papír, mindegyik jelzett és többségének hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége v. Ludas Matyi bélyegzővel. 14x20 cm és 20x18 cm közötti méretekben
Szász Endre (1926-2003): Női arc. Tus, papír, jelzett, lap másik oldalán Szász Endre (1926-2003) autográf aláírásával. 1986 59. bélyegnapi FDC-n, az általa tervezett bélyegekkel. Rajz mérete: 9x9 cm, teljes méret: 21x15 cm