Festmények és grafikák Tételek száma: 920
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3156278
10797
467
Szász Endre (1926-2003): Öregember. Rézkarc, papír, jelzett. 30x39 cm. 3057245
10798
467
Szennik György (1923-2007): Rábapart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29×24,5 cm 3155914
10799
467
4200
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia - kikötő vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27,5x38,5 cm 3155925
10800
467
4600
Szunyoghy András (1946-): Őz-család. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos, kopott. Paszpartuban. 27,5x61 cm 3155946
10801
467
Szabó Klára (?-?): Nyitott kapu. Akvarell, kréta. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, paszpartuban. 32,5x58,5 cm 3155319
10802
467
3800
Szigethy István (1891-1966): Önarckép (cím nélkül), 1966. Linómetszet, papír, jelzett, I. próbanyomat. Lap alja vágott. 34x26 cm 3154688
10803
467
Szekfű János (1910-2004): Erdei út. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 30x45 cm 3151125
10804
467
Ősz Dénes (1915-1980): Olimpiai gyűrűgyakorlat. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×15 cm 3150552
10805
467
Szarka Hajnalka (-): Szüret. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 80x60 cm. Dekoratív fakeretben. 3150577
10806
467
14000
Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben. 3150591
10807
467
Szepesi Andor (1954-): Gyümölcsevők. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 40x30 cm. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 3145679
10808
467
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 42,5x45,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft