Vastagh Géza (1866-1919): Madár. Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 28x24,5 cm. Lap széle vágott, apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Bird. Pencil and gouache on paper, unsigned. 28x24,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side.
Vasarely Victor (1908-1997): Hatsoeg. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x37 cm.
Vasarely Victor (1908-1997): Paura. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x33 cm.
Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható).