Festmények és grafikák

Tételek száma: 920

10084.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43
Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 69/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
10085.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00
Antal Irén (1903-1999): Vízparti fa. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 48,5x33,5 cm
10086.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Almery Lobel-Riche (1877-1950): Táncosnők. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (173). Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 50x40 cm / Almery Lobel-Riche (1877-1950), Swiss-French artist: Dancers. Aquatint on paper, signed, numbered (173). Framed. 50x40 cm.
10087.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
Arató István (1922-2010): Télvége. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben, 25x35 cm
10088.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Ács István (1950-): Archaikus torzó (a kertész), 2004. Litográfia, papír, jelzett, 16/22 számozással. 35x25,5 cm
10089.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Andó Mária (1949-): Embertelenítés IV., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással. 27x44 cm
10090.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Albert Farkas (-): Naplopó, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány 4/5 számozással. 5x20,5 cm
10091.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Ábrahám Rafael (1929-2014): Organikus geometria, 2000. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, 8/25 számozással, 40×29,5 cm
10092.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Benk Katalin (-): Májusi ámor mámor. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve balra lent. Fakeretben. 40×30 cm
10093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Bod László (1920-2001): Velence, 1983. Lavírozott tus, papír, jelzett. 20x32,5 cm. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel
10094.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
16,84
18,57
Bényi László (1909-2004): Kertes ház. Tempera, papír, jbl: Bényi. 28x42 cm, paszpartuban.
10095.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft