14702.
467. Lezárult gyorsárverés
Fotó
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
cca 1910 Gevaert papirok, L. Gevaert & Cie R. T., igazgató: Hackl Károly. Fotópapír-mintakatalógus, különböző papírokra (Blue Star, Ridax, Orthobrom) előhívott képekkel, 16x11,5 cm méretben, össz. 16 db. Kissé viseltes egészvászon-kötésű albumban, sérülésekkel, a lapokon tollas bejegyzésekkel.