20505.
467. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Reko, Viktor A. / Bohrmann, Heinr. d.J. (Hrsg.):Deutsch-Österreichisches Künstler- und Schriftsteller-Lexikon. Biographien und Bibliographie der deutschen Künstler und Schriftsteller in Oesterreich-Ungarn ausser Wien. (Mit Nachtrag für Wien.) Zweiter Band. Buchschmuck von Friedrich Krauss.. Bécs, 1906, Rudolf Lechner & Sohn. 388 p. Német nyelven Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászonkötésben, festett lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, címlapon ceruzás jelöléssel, jó állapotban. Csak a 2. kötet! A kötetben többek közt László Fülöp festőművész.