6 000 Ft
[Kugler Henrik (1830-1905)] Kugler Géza: A legujabb és legteljesebb nagy házi cukrászat. Czukrászok, vendéglősök és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve, különös tekintettel a magántanulásra. Bp., én., Rozsnyai Károly,459+1+24 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, egy laza lappal (15/16), de belül jó állapotban!