1 000 Ft
Natter-Nád Miksa: Új virágos könyv. Kerti és szobai növényeink származása, története és ápolása. Bp., 1942, Pallas, 297+(3) p. Kapuvári Hausser Adorján, László József és Wesely Norbert rajzaival. Átkötött félvászon-kötésben, foltos borítóval, helyenként ázásnyomokkal, egy lap sérült, javított.