4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept, diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. Összeáll.: - -. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. [Bp., 1935.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. II. kiadás. Aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, pótolt gerinccel, a táblák sarkain fém veretekkel, az utolsó 3 lap szakadt, az utolsó lapon ceruzás jegyzettel, de ezt leszámítva belül jó állapotban.