Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 47

Z. Tábori Piroska: Húspótló ételek hústalan napokra. Hústalan étrendek az egész esztendőre. A magyar háziasszonyok segítségére összeáll.: - - . Bp., [1940], Singer és Wolfner, 79+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerinc alján szakadással, az elülső borító alsó sarkán szamárfüllel.
19990.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Töttös Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. Szekszárd, 1987, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
19991.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
2 db gyümölcstermesztés témájú könyv: Dr. Okályi Iván: Általános gyümölcstermesztés és értékesítés. I. rész. ,,Magyar Gyümölcs könyvsorozat VII. köt. (Bp., 1944), Magyar Gyümölcs, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Claus József - Mike János: Gyümölcstermesztés. Kisvárda, 1935, Felsőszabolcsi Gazdakör, 79+(1) p. Kiadói papírkötés.
19992.

2 db gyümölcstermesztés témájú könyv: Dr. Okályi Iván: Általános gyümölcstermesztés és értékesítés. I. rész. ,,Magyar Gyümölcs" könyvsorozat VII. köt. (Bp., 1944), Magyar Gyümölcs, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Claus József - Mike János: Gyümölcstermesztés. Kisvárda, 1935, Felsőszabolcsi Gazdakör, 79+(1) p. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Vincze, István: Ungarische Weinkeller. Budapest, 1960. (Akadémiai Nyomda). [119]-145 + [1] p. Egyetlen kötetkiadás. Vincze István (1922-1982) néprajztudós, borászattörténész, a Néprajzi Múzeum munkatársának német nyelvű dolgozatát oldalszámozáson belül a népi borospince-építészet tárgyköréből vett gazdag szövegközti fotóanyag kíséri. (Különlenyomat az Acta Ethnographica: A Magyar Tudományos Akadémia Néprajzi Közleményei IX. kötetének, 1-2. füzetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
19993.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Hope Ricciotti-Vincent Connelly: The Pregnancy Cookbook. Revised and expanded. New York-London, 2002. W.W. Norton & Company. Kiadói papírkötés.
19994.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Auguszt Arató Auguszta - Auguszt Olga: Auguszt Cukrászda. Egy cukrászdinasztia története 1870-2006. Bp., 2007, Grafit Public. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19995.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
10
19996.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
19997.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
19998.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Kolligátum, 2 mezőgazdasági témájú mű: Reichenbach Béla: Dánia mezőgazdasága magyar gazdaszemmel nézve. Bp., 1927, Pátria, 56 p. + Lázár Ferenc: Zöldségtermesztés gyakorlati tapasztalatok alapján. Bp., [1922], Légrády, 154 p. Második kiadás. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, az elülső szennylapon firkákkal.
19999.

Kolligátum, 2 mezőgazdasági témájú mű: Reichenbach Béla: Dánia mezőgazdasága magyar gazdaszemmel nézve. Bp., 1927, "Pátria", 56 p. + Lázár Ferenc: Zöldségtermesztés gyakorlati tapasztalatok alapján. Bp., [1922], Légrády, 154 p. Második kiadás. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, az elülső szennylapon firkákkal.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Villamos sütés-főzés szakácskönyve. Szerk.: Lonkai Ferenc. Bp., 1948., Révai, 32 p. Kiadói papírkötés.
20000.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Natter-Nád Miksa: Új virágos könyv. Kerti és szobai növényeink származása, története és ápolása. Bp., 1942, Pallas, 297+(3) p. Kapuvári Hausser Adorján, László József és Wesely Norbert rajzaival. Átkötött félvászon-kötésben, foltos borítóval, helyenként ázásnyomokkal, egy lap sérült, javított.
20001.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft