Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 47

Vegyes könyv tétel, 3 db:   Gyümölcsfélék a táplálkozásban. Összeáll.: az Élelmezéstudományi Intézet Munkaközössége. Bp., 1952, Élelmiszer és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadóvállalat. Kiadói papírkötés.;   Bikich György: Tanácsok cukorbetegek számára. Bp.,1959.,Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés.;   Szendei Ádám: Korunk betegsége a magas vérnyomás. Bp.,1960.,Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központja. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.;
20002.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
20003.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp, 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borító nélkül, foltos, a sarkain szamárfülekkel, egy lapon kivágással (77/78 p.) + A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borítóhiánnyal, az utolsó lap sérült.
20004.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
20005.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
2 db vendéglátás témájú könyv: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. + Felszolgáló ismeretek. Vendéglátás, terítés, szervírozás. Bp., 2000-2002, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, az egyik könyv néhány lapján ázásnyomokkal.
20006.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Kovács Mária (szerk.): Csokoládés csodák. Több mint 200 csábító recept. Bp., 2006, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
20007.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Dr. Lakó Elemér: Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: - - . Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
20008.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Kurtz Béla:  A szállodásipar.  Budapest, 1942. A Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete (Merkantil-nyomda). [2] + 273 + [1] p. + 9 melléklet (3 kihajtható: két kétoldalas költségszámítási táblázat, egy hasonmás; 6 kétoldalas). Egyetlen kiadás.  Teljességre törekvő kézikönyv a szállodairányítás kérdéseiről, mely a szálloda építészeti, belsőépítészeti, hangszigetelési, bútorozási, műszaki, karbantartási, takarítási és higiénés kihívásaitól a személyzet feladatainak tárgyalásán át a marketing és könyvelés problémáiig szerteágazó témákban ad tanácsot a reménybeli szállodavezetők számára; a kötet kitér a nyugati és a hazai gyakorlat különbségeire, illetve - háborús év lévén - légoltalmi kérdésekre is. A szerző a Gellért Szálló igazgatója.  Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblák sarkain apró sérüléssel. Jó példány.
20009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
20010.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.
20011.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Szakmai vizsgára felkészítő feladattár. Vendéglátás szakmacsoport. Szerk.: Dudásné Baricza Margit. Bp., 2005, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző. Kiadói papírkötés.
20012.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Kriszten György: Szőlőlugas. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20013.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft