Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
10,53 EUR, 11,43 USD

Leírás:

Scipio, Rudolf: Jenseits des Oceans. Erlebnisse in den Prairien und Wildnissen des amerikanischen Westens. Der Jugend erzählt von Rudolf Scipio. Mit 5 Farbendruckbildern von E. Klingebeil. Dritte Auflage. Berlin, (1891). Verlag von Herman J. Meidinger (Druck von C. H. Schulze und Co., Gräfenhainichen). 1 t. (színes kőnyomatú címkép) + [4] + 160 + [2] p. + 4 t. (színes). Rudolf Scipio (1837-1901) német ifjúsági író. Indián és pionír témájú kalandregényei a terjeszkedő Egyesült Államok határvidékein játszódnak. ,,Jenseits des Oceans" (Az Óceán túloldalán) címen megjelent elbeszéléskötete 26 rövid történetet tartalmaz. Példányunk első előzékének fűzése javítva. Színes, festett, illusztrált, aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben (Hübel & Benck). Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk