19557.
467. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
6 000 Ft
15
Veltzé Alajos: A Mi hőseink. Katonáink hőstettei a világháborúban. Woinovich Emil vezetése alatt szerk. Veltzé Alajos. Közreműködtek: Reich Árpád és Sebők Zsigmond. Bp., 1916, Franklin, 1 t. + VIII+163 p.+7 t. A könyv díszítése Helbing Ferenc munkája. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon díszkötés, az elülső kötéstáblán Szent Koronás díszítéssel, az aranyozott cím körül nemzetiszín szalaggal ékített tölgyfakoszorús díszítéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.