19238.
467. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
14 000 Ft
36,27 EUR, 40,00 USD
Centenáris nemzetközi sakkmesterverseny. Kossa István előszavával. A játszmákat elemezte Maróczy Géza. [Kecskemét],1949., Magyar Sakkvilág, 15+1 p.+2 t.+17-166+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.